Як тільки настають довгоочікувані літні дні, ми відкриваємо вікна і насолоджуємось потоком свіжого повітря. Але разом зі свіжістю, особливо вечірньою, ми отримуємо в подарунок комах, що літають, які роблять наш відпочинок нестерпним. Боротися з нав'язливими мухами і комарами довга і затратна витівка, набагато простіше просто не впустити їх у своє житло. Для цього на вікна та двері з давніх часів встановлювали москітні сітки.
Москітні сітки – це надійний захист від комах, пилу та сезонного пуху з дерев. Як і будь-який затребуваний виріб москітки пройшли довгий шлях еволюції, від накомарників, які вішалися над ліжком, до сучасних москітних сіток різної конфігурації та способу кріплення.
Якщо у вас встановлені пластикові вікна, вам можуть підійти такі варіанти москітних сіток:
- Рамкові москітні сітки - найпопулярніші сітки, які використовують 9 із 10 споживачів москітних виробів. Це не дивно, адже мінімальна ціна та тривалий термін експлуатації, головна перевага таких сіток. Але навіть у рамкових москітних сітках можна потрапити в халепу і замовити неякісний товар. Звертайте увагу, з чого складається рама сітки та полотно.
Компанія «Вікна Комфорт» для москітних сіток використовує алюмінієвий профіль (z-подібного перерізу) та сітку із полімерного полотна турецького виробника.
Дверні москітні сітки – досить прості в експлуатації, комплектуються петлями, ручками та клямкою. Такі сітки використовують для балконних та вхідних дверей. Замовити москітну сітку на двері можна у нашій компанії.
- розсувні москітні сітки – такі сітки розсуваються, як двері купейного типу. Найчастіше їх використовують на балконах чи терасах. Є як віконні, і дверні.
- ролетні (рулонні) москітні сітки - цей різновид сіток зручна тим, що за рахунок свого кріплення, вони легко складаються і розкладаються. Для цього на віконній рамі встановлюють алюмінієвий короб, в якому є спеціальний вал, на який сітка накручується і тим самим складається в рулон.
- сітки на липучках - найбюджетніший варіант, який використовується в основному не більше одного року. До внутрішньої частини рами за допомогою спеціальної липкої стрічки кріпиться москітна сітка. Такий варіант підійде для тимчасового захисту від комах.
- сітки «антикішка» – спеціально призначені для любителів свійських тварин. Сітки мають міцну структуру полотна, де кожна нитка може витримати до 4 кг ваги, товщина нитки від 0,6 до 0,8 мм. Така сітка має збільшену ширину осередку та захищає не від усіх видів комах, але витримати вагу тварини до 10 кг, для неї не проблема.
Як бачите, вибір москітних виробів досить багатий і вибір завжди залишається за вами. На думку фахівців нашої компанії, для вікон пвх найбільш підходящими є москітні сітки рамкового типу з внутрішнім кріпленням. Вони не псують віконний профіль, легко знімаються, їх можна помити просто під натиском води, не самовипадають навіть при сильному вітрі.