Утеплення пластикових окон у Києві.

Утеплення пластикових окон у Києві.

Утеплення пластикових окон у Києві. від компанії «Okna-Shop» інтернет магазин - фото 1
від 400 ₴
Хит продаж

Оплата

 Банківська картка (Liqpay)
 Оплата за реквізитами на розрахунковий рахунок

Опис

 

Пластикові вікна не потребують утеплення, але в деяких випадках необхідність у цьому все ж таки є. Не забувайте, що утеплення вікон краще проводити перед холодами, так як це благотворніше вплине на вашу конструкцію і ваше здоров'я.

Навіщо утеплювати вікна? за якими варто утеплювати вікна: з часом експлуатації вікон може утворитися усадка стінової поверхні, що веде до появи невидимих щілин; гумовий ущільнювач більше не еластичний і стулки щільно не прилягають , отже звідси і протяг;

вікна пропускають холод і протяг; вікно встановлено неякісно і необхідно виправити помилки монтажу;утворюється цвіль на укосах; дме з-під підвіконня.

Утепление окон в Киеве

Нижче розглянемо, що входить у послугу.

Що входить до утеплення вікон?

Фронт робіт визначається за результатами діагностики та огляду майстром.

Якщо вам необхідно утеплення пластикових вікон у Києві компанія Вікна Shop пропонує вам свої послуги, дзвоніть до нас за телефонами, які вказані на нашому сайт.

Як замовити утеплення вікон у Києві?


Для того, щоб замовити утеплення вікон у Києві у СК Комфорт, зателефонуйте нам за телефонами, вказаними на сайті. Менеджер оформить замовлення, передасть його майстру. Фахівець приїде до вас у зручний час, за потребою з тепловізором, проведе діагностику. Всі роботи зможемо виконати на місці або в будь-який обумовлений час.

Виклик майстра по Києву – 100 грн, за Київ від 200 грн. Вартість робіт визначається за результатами огляду та діагностики.

pic_0b566db9cd6e 9000_1.jpg

Шановні замовники! Якщо ви вже скористалися нашими послугами або є зауваження та пропозиції, залиште відгук у формі нижче. Ваша думка дуже важлива для нас.

Характеристики

Види послуг
обслуговування, ремонт
Матеріал рами
ПВХ
Конструкція
глухе вікно, вікно з поворотним відкриванням, фрамужноє вікно, поворотно-відкидне вікно, середньопідвісні вікно

Можливо вас зацікавить

Подібні послуги