Скління балкона в 96 серії будинку

Скління балкона в 96 серії будинку

Скління балкона в 96 серії будинку від компанії «Okna-Shop» інтернет магазин - фото 1
2 500 ₴/кв.м

Оплата

 Банківська картка (Liqpay)
 Оплата за реквізитами на розрахунковий рахунок

Опис

Засклення балкона дозволяє користуватися цим приміщенням у зимовий період та значно знизити витрати на опалення. У 96 серії будинку балкон має довжину 6 метрів. Такий балкон просто необхідно засклювати та використовувати як додаткове корисне приміщення в квартирі.

Для того, щоб зробити ширший простір балкона в 96 серії, можна зробити винос балкона по підвіконню, винести рами назовні. Ви отримаєте додаткові 300 мм та широке підвіконня. Питання з виносом необхідно вирішити до початку монтажу металопластикових конструкцій, оскільки склівши балкон у вас такої можливості більше не буде. Можна демонтувати вікна, зробити винос, але встановити існуючі пластикові конструкції вже не вийде. Тільки тому, що довжина вікон повинна бути на 100 мм меншою. Вам доведеться обрізати панельну плиту, що не допустимо в цій серії будинку ALMplast, Salamander.

Характеристики

Види робіт
внутрішнє утеплення, внутрішнє оздоблення дерев'яною вагонкою, виготовлення балконних козирків, монтаж балконних козирків, зовнішня обробка, скління, ремонт балконів, пристрій виносу
Показати повністю
Способи оплати
готівкою

Можливо вас зацікавить

Подібні послуги