Засклення балконів та лоджій

Засклення балконів та лоджій

Засклення балконів та лоджій від компанії «Okna-Shop» інтернет магазин - фото 1
4 000 ₴/кв.м
Хит продаж

Оплата

 Банківська картка (Liqpay)
 Оплата за реквізитами на розрахунковий рахунок

Опис

Засклення балконів та лоджій – це окремий вид робіт у монтажі вікон, оскільки попередньо необхідний огляд балконної плити, адже саме вона несе на собі весь тягар металопластикових конструкцій.

Компанія Вікна Комфорт – це віконна компанія, яка також є і будівельною організацією, тому що саме у нас можна замовити не лише вікна, а й ремонт балкона під ключ. У штаті нашої команди ви зможете знайти як досвідчених монтажників, так і кваліфікованих зварювальників, і оздоблювальників. руці професіоналів, які зможуть не тільки встановити вікна, але й при необхідності зварити виноспо підвіконню або по підлозі, встановити повноцінний дах, виварити новий каркас балкона, обшити балкон із зовнішньої та внутрішньої сторони. Саме тому наша компанія виконує всі види робіт, які зможуть знадобитися при скління та ремонт балкона.

Для скління використовуємо таких виробників металопластикових конструкцій, як Rehau, Salamander, ALMplast .

Як замовити скління балкона та лоджії у компанії Okna Shop

Показати скління балкона та лоджії у компанії Okna Shop дуже просто, а виклик замірника у нас безкоштовний.

заказать остекление балкона и лоджии в компании Okna Shop

Дзвоніть, підкажемо за послугами, що надаються, зорієнтуємо попередньо за вартістю, зробимо виміри абсолютно безкоштовно.

Характеристики

Види робіт
внутрішнє утеплення, внутрішнє оздоблення пластиковою вагонкою, виготовлення балконних козирків, монтаж балконних козирків, зовнішня обробка, зовнішнє утеплення, скління, ремонт балконів, пристрій виносу
Показати повністю
Способи оплати
безготівковій розрахунок, грошовий переказ, на договірній основі, готівкою, накладений платіж, електронна платіжна система
Остекление
пластиковые окна
Стоимость доставки
включена
Стоимость монтажа
включена

Подібні послуги